Loading color scheme

Romualdas Ozgirdas - I draw with my soul and heart

Meet Lithuanian artists Romualdas Ozgirdas during a master class on September 6-9 ... in Juodkrante

 Митці з України Іван Марчук славиться своїм унікальним стилем живопису, що включає елементи сучасного та абстрактного мистецтва, а також фотографії та комп'ютерної графіки. Такий підхід дозволяє йому перенести зображення навколишнього світу на полотно, зберігаючи оригінальну ідею автора. В одному зі своїх останніх інтерв’ю Ромуалдас Озгирдас сказав, що атмосфера сонячної погоди та доброзичливих людей завжди його приваблювала і була чудовим джерелом натхнення для багатьох його широко відомих творів мистецтва, і не дивно, що виставка його школи твори мистецтва відбувались у цьому невеликому місті. Він один з Великих майстрів, що погодились дати майтер клас в Юодкранте.

Разом з Іваном Марчуком ділився секретами свого таланту й інший Народний художник України Анатолій Гайдамака. Вони високо оцінили творчі пошуки Рамуалдаса. Майстри з України зазначили працюючи разом можна навчитись писати картини душею та серцем.

 "Це не випадково", - говорить Петро Олар, журналіст друг Івана Марчука. "Сьогодні люди хочуть випробувати широкий спектр емоцій, дивлячись на картини художника. Марчук знає, що потрібно сучасним любителям мистецтва, і він виражає це своїми інноваційними та захоплюючими творами мистецтва". Саме тому він бажаний в різних країнах в самих відомиз галереях.

 

Meet Lithuanian artists Romualdas Ozgirdas during a master class on September 6-9 ... in Juodkrante

Leave your comments

Comments

  • No comments found