Loading color scheme

изображение viber 2020 11 22 18 10 11

NENURODYTINIS MENO PASAULIS

Троянда у волосині Волосина просвердлена по довжині і відполірована зверху і всередині до прозорості.  У волосину вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0,05 мм.  Діаметр квітки 50 мікронів.  Збільшено.  1961 р.
Троянда у волосині Волосина просвердлена по довжині і відполірована зверху і всередині до прозорості. У волосину вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0,05 мм. Діаметр квітки 50 мікронів. Збільшено. 1961 р.

Rožė plaukuose

Автор МИКОЛА СЯДРИСТИЙ, Народний художник України...

Волосина просвердлена по довжині і відполірована зверху і всередині до прозорості. У волосину вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0,05 мм.  Діаметр квітки 50 мікронів. Збільшено. 1961 р.

Переможець конкурсу " Краща Картина тижня" (про автора та оцінки читати далі)

Вітайте цей чарівний світ мистецтва, шедеврів та дивовижних колекцій!

Нашу галерея  створили для надання можливостей художникам, що виходять на світовий ринок мистецтва. Аушра, Довідас та їх друзі були провидцями, які заснувала галерею за принципом, що всім художникам вигідно, якщо їхні твори рекламує професійна галерея.

more info
linearicons linearicons-document2

Vatikano muziejai

Музеї Ватикану - цілий музейний комплекс, який зберігає шедеври великих майстрів минулого, твори античної епохи, стародавні рукописи, релігійні та світські зборів. Тут одна з найбільших колекцій творів художнього мистецтва, яку збирали століттями римські понтифіки. Музеї займають п'яте місце серед найбільш відвідуваних музеїв світу і перше місце в Італії.

linearicons linearicons-picture2

Ekskursija po galeriją

Галерея розташована в самому центрі знаменитого природнього парку, де розташована ще з чесів древньої Прусії колонія художників.

Kūrybinės dirbtuvės, parodos, meistriškumo kursai ir „Asmenukė su menininku“: geriausias menininkas bus išrinktas Vinnicijoje

Традиційний Міжнародний мистецький пленер «Кращий художник», який щороку відбувається за ініціативи народного художника України Володимира Козюка, розпочався 17 серпня та триватиме до 27 серпня.

more info

Renginiai ir programos

Susipažink su Lietuvos menininkais Romualdu Ozgirdu per meistriškumo kursą rugsėjo 6–9 dienomis ... Juodkrantėje
Atraskite pagrindines gražaus ir originalaus paveikslo pieštuku ir teptuku kūrimo paslaptis... 
Tarptautinis vaikų konkursas „Piešime vasarą“«Geriausias menininkas 2020 m. - vaikai»