Loading color scheme

NENURODYTINIS MENO PASAULIS

Rožė plaukuose

Автор МИКОЛА СЯДРИСТИЙ, Народний художник України...

Волосина просвердлена по довжині і відполірована зверху і всередині до прозорості. У волосину вставлено виготовлену гілочку троянди, товщина якої 0,05 мм.  Діаметр квітки 50 мікронів. Збільшено. 1961 р.

Переможець конкурсу " Краща Картина тижня" (про автора та оцінки читати далі)

Вітайте цей чарівний світ мистецтва, шедеврів та дивовижних колекцій!

Нашу галерея  створили для надання можливостей художникам, що виходять на світовий ринок мистецтва. Аушра, Довідас та їх друзі були провидцями, які заснувала галерею за принципом, що всім художникам вигідно, якщо їхні твори рекламує професійна галерея.

Ласкаво просимо до ARTAUSHRA

Чарівний світ мистецтва, сьогодні та завжди у вашому домі та смарфоні який завжди з Вами, є тим вікном у світ краси та майстерності митців з України, Литви та цілого світу.

Вітайте цей чарівний світ мистецтва, шедеврів та дивовижних колекцій!

Наша галерея була створена віллі АУШРА в литовському містечку Йодкранте власниками віли та митцями з Литви та України, для надання можливостей художникам, що виходять на світовий ринок мистецтва. Пані Аушра та Довідас були провидцями, які заснували галерею за принципом, що всім художникам вигідно, якщо їхні твори рекламує професійна галерея, а ще в цій галереї діє постійна виставка конкурс картини одного дня. Художник може надіслати від трьох до 10 своїх творів і експерти та у віртуальній галереї представленого митця відбирають одну картину на завтра, раз в тиждень з цих картин буде відібрана краща що стане основою виставки для відомих галерей Європи які влаштують організатори. Але преша виставка через 100 днів, буде показана в галереях Нерінги , та на вілі АУШРА. Якраз місто-курорт Нерінга в 2021 роци є культурною столицею Литви. Ласкаво просимо. Долучайтесь…

Rožė plaukuose