Loading color scheme

фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…».

Буремні події на київському Майдані Незалежності у грудні 2013 – січні-лютому 2014 років назавжди увійшли в історію України. За рік після них було знято фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…».

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Картину Івана Марчука продали на аукціоні за рекордну суму

 

Картину Івана Марчука продали на аукціоні за рекордну суму
 
Художник Іван Марчук став рекордсменом українських аукціонів у 2020 році. Натюрморт під назвою “Човни цвітом поросли” продали за рекордну вартість 56 100 доларів.

Про це повідомляє Marbeks. 

Крім того, це найдорожча картина серед українських сучасних авторів, яка була продана на українськи та зарубіжних аукціонах.

Результати зимових відкритих торгів також порадували шанувальників творчості Івана Марчука. На аукціон було виставлено зразу два пейзажі художника з приватних зібрань.

Картина «Осінь», 1994 року з колекції українського письменника та громадського діяча Олеся Гончара була продана за $ 37,400 при старті $ 20,000. Інший невеликий за розміром вечірній пейзаж «Осяяні хати місячним світлом», 1983 року був куплений за $ 15,400.

Нагадаємо, в серпні Іван Марчук отримав зірку на “Площі зірок” у Києві.

ЮРИК Віктор - моряк народжений в Шевченківськім краю

36

 

Писати про Вчителя, Художника і моряка в одній особі важко. Тим більше коли знайомий з його картинами тільки в репродукціях и коли минуло 8 років як відійшов Віктор Юрик за межу вічності. Але не познайомити Вас з творчістю людини яка любила і малювала Балтію, українське село, квіти і/// робила це для радості інших. Віктор був нашим сучасником, мав стати моряком, та кликав його берег, школа і чистий квадрат ще ненаписаних картин,  а більш за все діти, внуки як свої так і наші яких вчив любові до рідної землі та Батьківщини.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Блог Петра Олара

Український кінорежисер, журналіст, поет, член Національної спілки журналістів України, міжнародної федерації журналістів (IFJ).   Лауреат премії К.Чюрльоніса (2013 рік) та премії ЕКСЕЛЬСІОР( Італія), в галузі кіно за 1997 рік. Герой українського народу (2019 рік)

Моє кредо і камертон на кожен день: Посміхатись СОНЦЮ... щоранку вчасно будити його.. Вмиватись РОСОЮ... справжньою і чистою... і обовязково чистими руками прикрашати СВІТ... ЛЮБОВ"Ю... ДОБРОМ... і РАДІСТЮ...