Loading color scheme

ВИСТАВКА «МІКРОМІНІАТЮРИ МИКОЛИ СЯДРИСТОГО» ОТРИМАЛА «СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ» ВІД МІЖНАРОДНОЇ КОМПАНІЇ TRIPADVISOR

Виставка Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника «МІКРОМІНІАТЮРИ МИКОЛИ СЯДРИСТОГО» нагороджена «СЕРТИФІКАТОМ ЯКОСТІ» від міжнародної компанії TripAdvisor.

Отриманий Сертифікат підтве

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

КУЛЬТУРНА СТОЛИЦЯ ЛИТВИ - НЕРІНГА

Наснився мені пророчий сон. В Юодкранте відкривали рік культурної столиці Литви Цикл заходів відкрили гості з України , - то був оркестр під керівництвом знаменитої скрипачки Мирослави Которович. Всіх присутніх дистанційно  вітали Геній живопису Іван Марчук він визнаний світом, а виставка його тілки вчора відкрилась в Мадриді, був поряд і Академік мистецтва, Народний художник України Анатолій Гайдамака, та художник з українського містечка Бережани, який має у світі більше трьох мільйонів прохильників, що вподобали його картини. З Вільнюса приїхав знаменитий митець і видавець альбомів Рімантас Дихавічюс, це він прославив своїми світлинами Нерінгу на весь світ.

Детальніше
89

Віртуальна виставка «Між небом та морем. Куршська коса в 19 столітті. кінець 20 ст. Перша половина в художніх творах "

 Виставка "Між небом і морем" була відкрита в 2011 році. 27 квітня - 5 червня Художня галерея М. Жилінскаса в Каунасі. Наразі в литовському контексті це найбільша виставка, яка представила 19 століття. наприкінці 20 ст. Художня спадщина, створена на Куршській косі в першій половині року, починаючи від берега, що все ще знаходиться на материку, до Смілтин. Тут представлено понад 120 творів мистецтва, народного мистецтва та понад 80 фотографій та листівок, зібраних з литовських музеїв, державних та приватних колекцій. Твори та твори мистецтва доповнювались думками та спогадами мандрівників, науковців, письменників чи митців, які відвідали Куршську косу, що надалі розкриває та описує чарівність цього унікального куточка нашої батьківщини.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Рімантас Діхавічюс-фотохудожник : «Жінки - це не люди, це інші створіння» (2)

 Рімантас Діхавічюс-фотохудожник  : «Жінки - це не люди, це інші створіння» так  образно сказав - фотограф і природжений романтик. Саме романтичний наліт і допоміг йому стати першим фотохудожником, яке випустило в Радянському Союзі видання, що прославляє жіночу красу. Авторський альбом називався «Квіти серед квітів» і був представлений на міжнародному книжковому ярмарку в Москві в 1987 році. Збірник справив ефект бомби, що розірвалася. Ми пропонуємо вам по новому поглянути на фото того часу і переконатися в тому, що все проходить, а природа, краса і мистецтво - вічні! Ці світлини стали університетами для бугатьох фотографів художньої фотографії.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE