Loading color scheme

ВОЛОДИМИР КОЗЮК

Біографія: Володимир Козюк - Народний художник України (23 січня 2016 р.), колекціонер, меценат, фотохудожник, громадський діяч. Президент міжнародної громадської організації «The best artist». Автор проекту «Духовного збереження та відродження України». Лауреат Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Євгена Гуцала -2019 р

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

ІВАН МАРЧУК

Марчук Іван Степанович—живописець, графік, скульптор, мислитель. Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка (1997), Народний художник України (2002), Почесний член Золотої гільдії Міжнародної академії сучасного мистецтва в Римі (2006), кавалер ордена Свободи (2016), почесний громадянин міст Києва, Тернополя та Канева. За версією британської газети «The Daily Telegraph» віднесений до сотні нині сущих геніїв людства, які створюють багатовимірний образ сучасного світу і, випереджаючи час, визначають напрямки і перспективи розвитку постіндустріальної цивілізації (2007).

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Майтер справи Іван Марчук

Іван Марчук: художник бунтарь з десятком творчих облич.

Коли в СРСР можна було малювати тільки в одному стилі - він знайшов свій і не зламався під тиском з усіх боків. Першу виставку йому вдалося провести тільки після сорока років, а визнання довелося чекати до кінця 1980-х. Іван Марчук - український геній-бунтар, який відстояв своє право на життя і творчість в дванадцяти різних напрямках.

Анатолій Гайдамака - портрет