Loading color scheme

Національний парк "Куршська коса

Куршська коса - смуга суші довжиною 97 км між Балтійським морем і Курську затоку, сформована більш ніж 5 тис. Років тому морськими хвилями, вітром і піском. Протягом століть боротьба моря, піску, вітру і ліси була дуже мінливою, що ускладнювало життя місцевих жителів, проте саме протистояння наноситься піску і рослинного світу з плином часу сформувало сучасну Куршськую косу.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Факти про культурну столицю Литви.

Культура відіграє важливу роль у досягненні вищих цінностей, вихованні культурної самобутності громади, вихованні молодого покоління. Справжня, культурна людина в першу чергу живе за людськими цінностями, створює моральне середовище і базується на етнічних коренях своєї нації. Тому муніципалітет Неринги прагне, щоб громада Неринги була вільною та креативною, поважала кожну особистість, кожного любителя мистецтва, кожну творчу людину.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Нерінга культурна столиця Литви

 

neringos-savivaldybe-pristate-nauja-prekini-zenkla-5df78de6a195a-1.jpg

Напередодні новорічних свят Neringa представляє новий бренд, який нестиме повідомлення про те, що в 2021 році Neringa буде столицею культури Литви. Титул, присвоєний Нерінзі, буде представлений, а бренд буде супроводжуватися слоганом "Нерінга - острів культури".

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Voloshyn Gallery

 Юлія і Максим Волошини / Фото: voloshyngallery.com

Voloshyn Gallery, що спочатку мала назву «Мистецька збірка», була заснована у 2006 році подружжям Юлії та Максима Волошиних, як галерея що спеціалізувалася на класичному мистецтві та соцреалізмі.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE