Loading color scheme

МИСТЕЦТВО ТРЕБА ЛЮБИТИ

Ми АРТАУШРА

Наша місія - полегшити вам відкриття та колекціонування образотворчого мистецтва від відомих художників, галерей та культурних установ у всьому світі.

Ми відзначаємо творчість, відкритість, толерантність та щедрість. Ми прагнемо бути інклюзивними місцями - як на місці, так і в Інтернеті - де вітаються різноманітні культурні, мистецькі, соціальні та політичні позиції. Ми прагнемо поділитися сучасним та сучасним мистецтвом, що спонукає до роздумів, і сподіваємось, що ви приєднаєтесь до нас у дослідженні мистецтва, ідей та проблем сучасностім

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Мистецька мека Литви

Так сталось що наплив туристів влітку та завмирання життя зимою зробили Юодкранте мало прибвабливим  для художників. Колишня містецька колонія в  Ніді втратила своє історичне значення, а ті  вересневі пленери які роблять в остані 25 років стали закритими та мало відомими громадськості.

Якраз ряд цих факторів як і той що батько нинішніх засновників  Галереї АРТАУШРА мріяв про більше, про колекції картин створених в Юодкранте які будуть виставлені в кращих галереях світу.

Та все це буде завтра , а сьогодні праця і ще раз праця як інформаційна, так і організаційна а від художників творча від натхнення Планетою Юодкранте.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

МИТЕЦЬ, ЯКОГО ЧЕКАЄ АРТАУШРА

КОСМОС ОЛЕГА ШУПЛЯКА РОДОМ З ЄВРОПИ

У столиці Португалії відкрили виставку картин відомого художника з Тернопільщини Олега Шупляка. Приурочили мистецьку подію до Дня Незалежності України. Роботи майстра пензля експонують у Палаці Незалежності Історичного товариства незалежності Португалії. – пише Свобода

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

МАЙСТЕР КЛАС В ЮОДКРАНТЕ.

Анатолій Гайдамака та Іван Марчук в Юодкранте

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

Подальший розвиток

 Свою історію АРТ ГАЛЕРЕЯ розпочинає і робить свої пропозиції та використовує весь світовий досвід колег та конкурентів  на користь клієнтів. Галерея є першопрохідцем системної інтеграції та інтеграції мистецького бізнесу; корпоративного планування ресурсів, управління відносинами з клієнтами та електронних послуг; і зарекомендувала себе як лідер на сучасному світовому ринку. Поєднуючи неперевершений досвід, широкі можливості у всіх галузях, а також великі дослідження найбільш успішних Галерей у світі, ми співпрацюємо з клієнтами, щоб допомогти їм у виконанні всіх вимог.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE

ПОЧАЛИ З ТОГО, ЩО ЗАПРОСИЛИ ВИЗНАНИХ В СВІТІ ГЕНІЇВ

Коли ми вирішили розпочати свою діяльність, у нас був перелік принципів, яких ми всі дотримувались, як співзасновники ... Головний НАЙКРАЩІ МИТЦІ, і мистецтво найвищої проби за яким в черзі найкращі галереї Європи.

Вони ніколи не зміняться. Це було і залишаться явним бажанням надати комплексні інвестиційні консультаційні послуги на 360 °, які заповнили б будь-яку прогалину в щоденних, щомісячних та щорічних операціях будь-якого бізнесу. Маючи це на увазі, ми продовжуємо впроваджувати наш досвід, щоб допомогти іншим галереям! АРТАУШРА галерея що користується усіма гарантіями та поступками, передбаченими національними та іноземними інвестиційними кодексами в країнах-акціонерах. Зокрема, його активам надається повна мобільність та свобода еміграції, а також захист від націоналізації та експропріації.

TPL_COM_CONTENT_READ_MORE_TITLE