Loading color scheme

ПОЧАЛИ З ТОГО, ЩО ЗАПРОСИЛИ ВИЗНАНИХ В СВІТІ ГЕНІЇВ

Коли ми вирішили розпочати свою діяльність, у нас був перелік принципів, яких ми всі дотримувались, як співзасновники ... Головний НАЙКРАЩІ МИТЦІ, і мистецтво найвищої проби за яким в черзі найкращі галереї Європи.

Вони ніколи не зміняться. Це було і залишаться явним бажанням надати комплексні інвестиційні консультаційні послуги на 360 °, які заповнили б будь-яку прогалину в щоденних, щомісячних та щорічних операціях будь-якого бізнесу. Маючи це на увазі, ми продовжуємо впроваджувати наш досвід, щоб допомогти іншим галереям! АРТАУШРА галерея що користується усіма гарантіями та поступками, передбаченими національними та іноземними інвестиційними кодексами в країнах-акціонерах. Зокрема, його активам надається повна мобільність та свобода еміграції, а також захист від націоналізації та експропріації.

Іван Марчук славиться своїм унікальним стилем живопису, що включає елементи сучасного та абстрактного мистецтва, а також фотографії та комп'ютерної графіки. Такий підхід дозволяє йому перенести зображення навколишнього світу на полотно, зберігаючи оригінальну ідею автора. В одному зі своїх останніх інтерв’ю Марчук сказав, що атмосфера сонячної погоди та доброзичливих людей завжди його приваблювала і була чудовим джерелом натхнення для багатьох його широко відомих творів мистецтва, і не дивно, що виставка його школи твори мистецтва відбувались у цьому великому місті.