Loading color scheme

Андрей Холоменюк

У 1969 році знаменитий ілюзіоніст, гіпнотизер і віщун Вольф Мессінг виступав з концертом в Чернівецькій філармонії. Після виступу, в гримерці, Мессінг, тримаючи за руку 12-річного Андрія, сказав батькові, відомому вже на той час художнику Івану Холоменюку: «Не ображайся, але твій син стане кращим за тебе художником». Того дня Іван Холоменюк який входив до десятки найкращих портретистів СРСР, намалював портрет Мессінга за чотири години.

Андрій Холоменюк сьогодні вважається кращим художником, котрий практикує батальні та сучасні напрямки в живописі. За плечима художника 35 персональних виставок. В його доробку більш як півтори тисячі написаних картин, величезна кількість робіт перебуває у приватних колекціонерів України, Австрії, Австралії, США, Канади, Швеції та Ізраїлю. Велика частина представлена в музеях України.

Після розповіді брата, який перебував на гастролях в Австралії, в колективі Софії Ротару, Андрій Холоменюк виїхав до Сіднею, щоб самому пересвідчитись в тому про, що розповідав брат. Екзотичність цього екзотичного континенту змусила художника провести рік часу в країні, де понині в колекціях місцевих поціновувачів залишається не один десяток його творів. В Австралії Холоменюку пропонували відкрити спільний бізнес, створити картинну галерею. Його роботи возили до фахівців в Мельбурн, вердикт знавців був одностайним - це геніально. Але пропозицію залишитись художник відкинув.

Коли в Києві біля Софіївського собору відкривали Литовський сквер присутній Далі Грибаускайте, президенту Литовської республіки, подарували картину-копію «Битва при Орші», авторм якої є Андрій Холоменюк. Художник якому пропонували залишитися не в одній країні світу творить свої шедеври в рідних Чернівцях.

 

У вас є які-небудь питання?

Надішліть бізнес-запит через Інтернет або відвідайте найближчий офіс.