Loading color scheme

Справжнє мистецтво починається з освіти, культури та середовища в якому живе талант. Ця галерея якраз і стає тим середовищем в епіцентрі природньої краси, в середовищі освічених людей для яких культура це міцний фундамент економіки і туризму. Розміщена Галерея на полоскі землі яку омивають води затоки та моря при дорозі, Це символічно бо людина йде в дорогу, щоб знайти те справжнє і чисту яке зібрано в  Галереї АРТАУШРА.

Альбертас Данілевічюс ( Albernas Danilevičius)

Олег Шупляк

Я просто не знаю, як описати ваші послуги ... Вони надзвичайні! Я цілком задоволений ними! Просто продовжуйте йти цим шляхом!

Олег Шупляк

     Нашу галерею АРТАУШРА ми  створили для надання інформації про художників, що виходять на світовий ринок мистецтва. Кожного разу, коли я відчуваю, що треба визначити, яка картина краща, я розумію це  варіант інвестування у вічні цінності... Батько мене навчив любити красу, творчість, музику усе це є фундаментом економіки, перш за все в галузі туризму... Ця  галерея в память батькові бо все  що мені  порадив, виявилось золотом!

Довідас Мікеліс

текст готується ло 15-12-2020

Анатолій Гайдамака

Спеціалісти з вашої компанії дивовижні! Ваша послуга додала великого значення моєму життю. Мені подобається, що я можу перейти на ваш сайт у будь-який час і мати доступ до цілодобової підтримки.

Анатолій Гайдамака

Я просто хочу подякувати вам за допомогу. Я була така рада і вдячна. Продовжуйте чудову роботу. Ваш сайт пропонує найкращу підтримку, з якою я коли-небудь стиклася.

Анна та Петро Олар